VOZÍK MULTILIFT PRO NÁDOBY 30 - 60 LITRŮ
| Objednávkový kód | 21CR31 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Cena bez DPH | 133 000 Kč |
| Cena bez DPH | 5 588,24 € |
| Cena s DPH | 160 930 Kč |
| Objednávkový kód | 21CR31 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Cena bez DPH | 133 000 Kč |
| Cena bez DPH | 5 588,24 € |
| Cena s DPH | 160 930 Kč |
Vozík Multilift 30–60 usnadňuje manipulaci s nádobou hnětače. Po ukončení operace se nádoba vyzvedne z hnětače, odveze na pracoviště a vyzdvihne do vyhovující pracovní výšky pro další zpracování.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| rozměr plošiny (š.hl.) | 50 x 45 cm |
| rozměr (š.hl.v.) | 504 x 780 x 1589 mm |
| váha | 32 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh